Válaszra vár

Kilóg a plakát sarka a szűk járdára

Kilóg a plakát sarka a szűk járdára.
Kérem, oldják meg a járdán való biztonságos közlekedést.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 84

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére