Megoldott

Kiálló fedlap

Tisztelt Telekom!
A Nagymező utcában a Matáv feliratú fedlap ferdén áll, kiáll a járdából.
Kérem lehetőségükhöz mérten helyezzék színtbe.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nagymező u. 25

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telefonfülke üvege betört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére