Megoldatlan

Funkció nélkül

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.10.01.

Fővárosi Vízművek válasza:
"Köszönettel vettük 88903 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XXI., Szabadság utca 86. számnál található akna nem az ivóvízhálózat része, nem tartozik társaságunk üzemeltetésébe. A helyszíni kivizsgálás során munkatársaink megállapították, hogy megszüntetett vízmérőakna lehet. Mivel az egykori tulajdonos nem állapítható meg és közterületen található, az önkormányzat illetékességébe tartozik."

---

FRISSÍTÉS 2021.09.10
Nem az Önkormányzat az illetékes.

Akácfa utca Szabadság utca kereszteződésnél funkció nélküli beton akna(?). Kérem helyreállítását vagy elbontását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 86

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/5203/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszí
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.09.10 Nem az Önkormányzat az illetékes. Akácfa utca Szabadság utca kereszteződésnél funkció nélküli beton akna(?). Kérem helyreállítását vagy elbontását. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.01. Fővárosi Vízművek válasza: "Köszönettel vettük 88903 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékozt...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 88903 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XXI.,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, tudjuk :-)
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Fogalmad nincs az egészről.
    Ha a csepeli önkormányzatnak nem kellett, akkor zárjátok le megoldatlanként.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk meg a szolgáltatók válaszát, ők ellenőrizni tudják a műszaki nyilvántartásukban, hogy korábban üzemelt-e valamilyen műtárgyuk az adott helyen (üzemen kívüli vezetékek, műtárgyak jellemzően nem...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Vízműnek nincs ott aknája, FV nem illetékes!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, de ezzel nem vagyunk előrébb, közműhelyszínrajzból eddig is látszott.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    FV nem illetékes, ivóvízvezeték sincs az adott helyen. Akna tulajdonosa ismeretlen.
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Akácfa utca Szabadság utca kereszteződésnél funkció nélküli beton akna(?). Kérem helyreállítását vagy elbontását. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.09.10 Nem az Önkormányzat az illetékes. Akácfa utca Szabadság utca kereszteződésnél funkció nélküli beton akna(?). Kérem helyreállítását vagy elbontását. Kösz...

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4765/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a megjelölt akna elbontása, helyreállítása nem Társaságunk illetékessége, tekintettel arra, hogy nem Társaságunk tulajdonáb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol a fészekhinta? :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére