Megoldatlan

Helytelenül, hiányosan kijelölt parkoló - nehezíti a gyalogosok közlekedését

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.02.10.

"Valóban változott a felfestés, de meg nem oldódott a probléma, a gyalogosok továbbra sem tudnak rendesen közlekedni. Ha nem megy másképp, akkor két parkoló helyéből járdát kell csinálni"

-----

A Kis János altárbornagy utca - Nagy Jenő utca kereszteződésben lévő átkötést egy ideje kijelölték parkolónak. Nem túl szerencsés, lehetett volna oda akár zöldet is tenni, 4 autónyi helyen akár csak egy bokor is sokat számítana... De ezen kívül most egy felújítás után sikerült hiányosan visszafesteni a parkolót. Így az autók háta összeér, a gyalogosok nem tudnak átmenni közöttük. Persze, ha a gyalogos lemegy az egyébként szűkös útra, akkor ledudálják, hogy mit keres ott...

Nem értem, hogy miért nem lehet keresztirányú betongerendákkal megakadályozni, hogy túlságosan hátratolassanak a kocsik. Ez a megoldás bevásárlóközpontok parkolóiban remekül működik.

De még jobb megoldás lenne, ha nem 4 ember sajátítaná ki a közterületet és ezt a parkolócskát felszámolnák, helyette zöldterület és gyalogos útvonal lenne itt. 4 hely úgysem oldja meg a parkolási gondokat itt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Tartsay Vilmos u. 21c

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kis János altárbornagy utca - Nagy Jenő utca kereszteződésben lévő átkötést egy ideje kijelölték parkolónak. Nem túl szerencsés, lehetett volna oda akár zöldet is tenni, 4 autónyi helyen akár csak egy bokor is sokat számítana... De ezen kívül most egy felújítás után sikerült hiányosan visszafesteni a parkol...

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy néz ki, egyáltalán nem értik a problémát.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban változott a felfestés, de meg nem oldódott a probléma, a gyalogosok továbbra sem tudnak rendesen közlekedni. Ha nem megy másképp, akkor két parkoló helyéből járdát kell csinálni.... Hegyvidék...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A gyalogos közlekedési terület lehatárolása megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést, melyet továbbítottam a Városfejlesztési Irodára.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez évek óta ilyen. Majd jön valami sablon bullshit és az ügy az önkormányzat részéről a következő bejelentésig "rendezve".
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    gépjármű forduló beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fura új rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklin Tekerek
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sibrik Miklós utca parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Sibrik Miklós út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére