Megerősítésre vár

Megrongált padok

FRISSÍTÉS 2022.04.19.
Nincs változás, elfelejtődött.....:(((((

----
FRISSÍTÉS 2021.09.10.
XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk előjegyzésbe vette a padok felújítását. "
----
Kérem a Csepeli Városgazda értesítését a padok javítása/felszámolása céljából. (Ülőfelület, lécezés hiányzik)
A Majorban vannak már újabb típusú padok, de a régiekkel is kéne vmit kezdeni.
https://www.google.com/maps/@47.4237558,19.0862636,3a,19.6y,52.46h,84.41t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCN-x8e7TZ55ely7yOOjtOg!2e0!7i16384!8i8192
A kép a google-ról van, de hiteles.
Munkájukat előre is megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Makád u. 2

Hozzászólások

  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/2068/1/2022/V3
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-Műszaki Csoportunk a bejelentésben szereplő helyszínen a padok egy részének felújítását elvégezte, a többi pad felújít
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a Csepeli Városgazda értesítését a padok javítása/felszámolása céljából. (Ülőfelület, lécezés hiányzik) A Majorban vannak már újabb típusú padok, de a régiekkel is kéne vmit kezdeni. https://www.google.com/maps/@47.4237558,19.0862636,3a,19.6y,52.46h,84.41t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCN-x8e7TZ55ely7yOOjtOg!2e0!7i16384!8i8...

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás, elfelejtődött.....:(((((
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4760/1/2021/V3
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk előjegyzésbe vette a padok felújítását. Szíves türelmét kérjük a munka elvégzéséig. Szeretnénk megk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol a fészekhinta? :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére