Megoldott

Kiszáradt fák eltávolítása

Egy "kiserdő" kiszáradt. Igazából vadon sarjadt, kérem szépen a kivágását. (Hiánya nélkülözhető...) Kérem a Városgazda értesítését.
https://www.google.com/maps/@47.4415164,19.072333,3a,19y,42.26h,90.47t/data=!3m6!1e1!3m4!1sgb_Dfe0GR_QGnAyQcEfG0A!2e0!7i16384!8i8192?hl=hu
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szállító u. 1

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagy részét kivágták, megoldottnak tekinthető. Foglalkoztak az üggyel.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4747/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben megjelölt helyszínen található kiszáradt fák kivágását előjegyzésbe ve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzalmas állapotú lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Bercel
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Gidófalvy Lajos utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére