Megoldásra vár

Tilosban parkolás

Polgártársainkat a KRESZ nem nagyon izgatja. Frankón megállnak a járdán a tiltó tábla ellenére. (Kellemesen pihiznek a Szigeten, a gyarlók meg szabályosan próbálnak parkolni, megállni)
Nem vagyok a büntetésnek feltétlen híve, de tálán hétvégéken a közegnek érdemes lenne szétnézni a Margitsziget környékén.
https://www.google.com/maps/@47.5133153,19.0398452,3a,75y,163.24h,78.8t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJ0g5uTnj7ngyWAYu0eKlhg!2e0!7i16384!8i8192
A kép szombat 17:20 körül készült.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 52

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Kéne az az alsó tábla ide is, mint ami a képen van. Biztos nagyobb visszatartó ereje lenne, persze, ha el is vinnék az autókat :)
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A II. Kerület Városrendészete rendszeresen szankcionálja az itt szabálytalanul várakozó gépjárműveket. Sajnos fizikai akadály hiányában az állampolgárok folyamatosan fognak szabál...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Járókelő-Budapest 00088865 számú bejelentéssel kapcsolatosan tájékoztatom, hogy a a bejelentését továbbítottam a II. kerületi Önkormányzat Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetés
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    tilosban parkolas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Hol van a közterület felügyelet?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bem József tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére