Megoldott

Parkoló autók elállják a BUBI állomást

Anonim Járókelő

Megállni tilos tábla ellenére hosszú ideje és rendszeresen elállják a BUBI állomást a parkoló gépjárművek.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, 0501-Szent István körút - Vígszínház

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Park(oló)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Új parkolási szokások

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére