Megoldott

Eldugult víznyelők

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.09.14.
Sajnos az intézkedés a teljesen eltömődött csatornarácsra nem terjedt ki, azt nem tisztították ki. (Pillangó utca, az autószerviz bejáratával majdnem szemben, a gyalogátkelőhely mellett.)
----
A Fogarasi út és a Pillangó utca kereszteződésében egy teljesen és egy félig eldugult csatornarács van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 22

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, ma már ki is tisztították!
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Fogarasi út és a Pillangó utca kereszteződésében egy teljesen és egy félig eldugult csatornarács van."-ról "FRISSÍTÉS 2021.09.14. Sa...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő! Sajnos az intézkedés a teljesen eltömődött csatornarácsra nem terjedt ki, azt nem tisztították ki. (Pillangó utca, az autószerviz bejáratával majdnem szemben, a gyalogátkelőhely mellett.)
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőrácsokat.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bugyog a víz az úttestből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Törökőr utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Útba süllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére