Megoldott

veszélyes rács

Az Ágoston Péter utca és Prohászka Ottokár utca kereszteződésben van egy csapadékvíz elvezető aminek a rácsozása kerékpárok és vékony kerekű járművek számára balesetveszélyes. A rácsozása olyan irányú és vastagságú, hogy a kerékpár kereke bele tud menni és megakad.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ágoston Péter u. 27

Hozzászólások

  • B Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Simonics Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    javítva a rács
  • Tisztelt Simonics Balázs Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő víznyelőrács nincsen társaságunk tulajdonában
    és kezelésében, így a rács cseréje, illetve átépítése ügyében nem áll
    módunkb
    ...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A rács javításáról intézkedünk.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Kerület lesz az illetékes, nem fcsm.
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Simonics Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap csere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rózsa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    12
    Válaszra vár
    12

    Hiányzó tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Krenedits Sándor utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére