Megoldásra vár

Túl alacsonyan van

Túl alacsonyan vannak a táblák az oszlopon. Balesetveszélyes, mivel itt nincs járda, ezért a gyalogosok az úttest szélén közlekednek.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Összekötő u. 5

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az oszlop cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai I
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megint benézték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem müködő forgalmi lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére