Megoldatlan

Kihasználatlan területek, járdaszigetek

FRISSÍTÉS 2021.09.03.

FŐKERT válasza:
"Társaságunk üzemeltető, nincs kompetenciája a leírásban szereplő elképzelésékről dönteni."

---

A Szt. Margit Kótház villamosmegállónál található járdaszigeteket kisebb átalakítással sokkal barátságosabbá lehetne tenni (virágok ültetése stb.). Akár a Pusztaszeri út vagy a Zöldlomb utca hosszabb sávelválasztó szakaszai mintájára. Ugyanez igaz a Váradi utca és a Bécsi út kereszteződősénél elhelyezkedő nagyobb (utóbbi időben újra) gazos járdaszigetre. Szeretném kérni a két nagy járdasziget zöldítését. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 199

Hozzászólások

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a kerületi önkormányzatot kell keresni, akkor miért válaszolta azt korábban a főváros, hogy nem megoldható? Legalább a tagadás szakértelme meglenne... Teljesen meg vagyok zavarodva, hogy melyik ürü...
  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését, amelyet továbbított felénk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nincs Társaságunk kezelésében,...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Budapest III. kerület, Bécsi úton extenzív évelősáv kialakításával kapcsolatos lakossági megkeresésre az alábbi kezelői, üzemeltetői véleményt adjuk:

    A Fővárosi Önkormányzat cél
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 23147 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tisz
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan két hónapja érkeztették. Hálás lennék egy érdemi válaszért is így több, mint három hónappal a bejelentés elküldését követően...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 120082 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném kérni a bejelentés újraküldését.
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 100917 /2021-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szt. Margit Kótház villamosmegállónál található járdaszigeteket kisebb átalakítással sokkal barátságosabbá lehetne tenni (virágok ültetése stb.). Akár a Pusztaszeri út vagy a Zöldlomb utca hosszabb sávelválasztó szakaszai mintájára. Ugyanez igaz a Váradi utca és a Bécsi út kereszteződősénél elhelyezkedő nagyobb (ut...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00088741 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Pad - de minek?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz és parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Dévér park (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére