Megoldott

parlagfű

Parlagfű virágzik a Bp. XIV. Angol u. 28. (önkormányzati telek) előtti járda melletti zöldterületen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Angol u. 28

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Máténé Eke Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Levágták a gyomokat. Köszönjük.
  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A területen allergén növényt, parlagfüvet nem találtunk.

    A gyomos zöldterület kaszálásáról intézkedtünk.

    Köszönjük bejelentését.

    Budapest, 2021.

    Tisztelettel:

    Zuglói Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Máténé Eke Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Jávor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerítéselem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Korong utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére