Megoldott

kiszáradt fa

Évek óta kiszáradt fa a villanyoszlop tövében.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Angol u. 30

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Máténé Eke Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre elvitték a kivágott fát. Köszönjük.
  • Máténé Eke Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    A fa kivágása megtörtént okt. 4-én, viszont a kivágott fát ott felejtették, azóta sem vitték el.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Angol u. 30. szám előtt, a közvilágítási
    oszlop tövében található kiszáradt fa kivágását elvégeztetjük.

    A munka teljesítéséig szíves türelmét...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Máténé Eke Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Jávor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kerítéselem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Korong utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére