Megoldott

Kiálló és leaszfaltozatlan aknafedél a Zöldkert utcában

FRISSÍTÉS 2022. 05. 05.

Bejelentő hozzászólása:
Nem történt javítás. Ugyanolyan.

Járókelő Ügykezelő hozzászólása:
Pontos helyszín: Zöldkert út 9. A jelölő és a házszám nem egyezett, ahogy sajnos most sem lehetett pontos. Az akna a Zöldkert út és Zöldkő utca sarkánál helyezkedik el, Google Maps képeket csatoltam, nyilak jelzik az akna helyét.
A Járókelő csapatának nevében: Miki

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 09. 30.

Magyar Telekom válasza:

Javítás megtörtént.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 09. 02.

Magyar Telekom válasza:

Köszönjük észrevételét, melyet a 100943767 számú azonosítón továbbítottunk műszaki munkatársainknak.

----------------------

Szeretném kérni a Zöldkert utcában elhelyezkedő aknafedél környezetének rendezését. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zöldkő u. 20

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 02. 28. Bejelentő hozzászólása: Nem történt javítás. Ugyanolyan. Járókelő Ügykezelő hozzászólása: Pontos helyszín: Zöldkert út 9. A jelölő és a házszám nem egyezett, ahogy sajnos most sem lehetett pontos. Az akna a Zöldkert út és Zöldkő utca sarkánál helyezkedik el, Google Maps képeket csato...

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt javítás. Ugyanolyan.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Zöldkert út 11, 1025 Magyarország (47.53238830, 19.00927654, 19)"-ról "Budapest, Zöldkő u. 20, 1025 Magyarország (47.53161634, 19.00992456, 18)"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Szeretném kérni a Zöldkert utcában elhelyezkedő aknafedél környezetének rendezését. Az illetékesek eljárását előzetesen is köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 02. 28. Bejelentő hozzászólása: Nem történt javítás. Ugyanolyan. Járókelő Ügykezelő hozzászólása: Pontos helyszín: Zöldkert út 9. A jelölő és a ...

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt javítás. Ugyanolyan.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT járókelők.hu,
    KEDVES Ügyfelünk!
    Köszönjük észrevételét, melyet a 100943767 számú azonosítón továbbítottunk műszaki munkatársainknak. A probléma kivizsgálásáig, illetve elhárításáig szíves t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Magyar Telekom
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyitott elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére