Megoldott

Életveszély: gyalog és kerékpárútra hulló tégla darabok

A Cserhalom utcában épülő társasházakról tégla és szemétdarabok hullanak a járdára/kerékpárútra. Ma 10m-rel előttem esett egy tégla darab az épülő ház felső szintjéről a kerékpárútra. Kérem az adott járda/kerékpárút lezárását, vagy védőháló kifeszítését tekintve így életveszélyes és kérdéses, hogy szabályos-e. Fotót teszek fel később.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Úszódaru utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    végre lekerítették az építkezés környékét. megoldva
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    továbbra is várjuk a válasz!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldve a Nyugat-Pesti Építésügyi és Építésfelügyeleti Osztálynak az epitesugy-nyugatpest@bfkh.gov.hu címre.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Egyéb"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Életveszély: gyalog és kerékpárútra hulló tégla darabok a Cserhalom utcai építkezésnél!!"-ról "Életveszély: gyalog és kerékpárútra hulló tégla darabok"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály válasza:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BFKH XIII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály "-ra.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    veszélyes korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kiscelli köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Nyitni kék?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: Egyéb szervezet
    József nádor tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére