Megerősítésre vár

Kiszáradt fa + üres fahely

Kérem a Csepeli Városgazda értesítését a kiszáradt fa eltávolítása miatt. Lehetőség szerint pótolják is a fát, ill. a mellette lévő üres fahelyet is ültessék be.
https://www.google.com/maps/@47.4245951,19.0679618,3a,75y,225.43h,85.77t/data=!3m6!1e1!3m4!1s8_ae4-LOHXyxyVQ2wdQqHw!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 112

Hozzászólások

  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4655/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben megjelölt helyszínen található kiszáradt fa kivágását előjegyzésbe vette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol a fészekhinta? :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére