Megoldott

Kidobott matrac - Halmierdő

Kidobott matrac a Halmierdő szélén.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Ipacsfa utca (Közdűlő út)

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.
    Bejelentés dátuma: 2021-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére