Megoldott

Illegális hulladék

Anonim Járókelő

Szemettárolók mellett bútorokat helyeztek ki. Kérem a darabos hulladék elszállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Cirmos stny. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, köszönjük!
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére