Megoldott

Kiálló csatornafedelek

A Római sétányon szinte az összes csatornafedél kiáll.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint a fejleményekben jeleztem, csak az FCSM intézkedett, az önkormányzat még nem is válaszolt, a maradék csatornafedél továbbra is kiáll. Nemmel szavaztam.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt az egyet, amit az FCSM magára vállalt, azt meg is csinálta.
    Ugyan a burkolóköveket nem sikerült egy síkba tenni, de örüljünk neki.

    Jöhet a burkolat megemelése a többi helyen...
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [Ez a III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Polgármesteri hivatalának küldött levél, a szerk.]

    Tisztelt Címzett!

    Társaságunkhoz a fenti tárggyal kapcsolatban érkezett bejelentést követő ­hel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem szíveskedjenek újra bejelenteni, mert 30 nap elteltével sem kaptunk az illetékestől választ. Köszönöm.
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BKK ügyfélszolgálat válasz

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (885)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy illetékességből tovább...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    @Jakab Tamás, nekik is elküldtük.
    Admin
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Jakab Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én a T. Szerkesztőktől kérdezném, hogy miért a BKK-nak küldték el? Rá van írva, hogy "Csatornázási Művek". Nem futunk így teljesen fölösleges köröket? Annyival később fogják kijavítani a hibát... szerintem.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vilimi Agnes
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Falemez utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ipartelep utca járdák hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ágak és lomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére