Megoldott

Lecsonkolt, kiszáradt fa eltávolítása

Kérem a Csepeli Városgazda értesítését a fa kivágása céljából. (Kassai-József Attila sarok)
Többször meg lett már csonkítva, idei nyáron már nem mutat életjelet...(((
Tűzifának még jó lesz. Lehetőség szerint pótolják.
https://www.google.com/maps/@47.4242317,19.0839898,3a,75y,213.01h,91.51t/data=!3m6!1e1!3m4!1s6u9I0WQLCOZ0lXmJNlVHCQ!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kassai u. 13

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Fát kivágták, probléma megoldva. Köszi.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/4609/1/2021/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hol a fészekhinta? :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére