Megoldott

Szökőkút hiba

Görgey parkban a szökőkút egyik vízsugara nem működik, kérem az illetékestől a szökőkút javítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csikó stny. 2

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4538/1/2021/H1
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a szükséges javítási munka elvégzését előjegyzésbe vettük. Szíves türelmét kérjük a munka elvégzéséig.

    Üdvözlettel,

    [cid:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bánkuti Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan köztéri kondi gép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Maros utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Berend utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére