Megoldatlan

Felgyűrődött aszfalt a Szépvölgyi úton

A Szépvölgyi úton lefelé az Ürömi utca kereszteződésében lévő lámpa előtt teljesen fel van gyűrődve az aszfalt. Kérem javítsák, mert így pont a lámpa előtt jelentősen megnőhet a fékút és kerékpárral is balesetveszélyes. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 46

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    nem javították
  • Farkas Levente visszajelzésére vár.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    még nem javították, kérem küldjék el újra a kérést
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Nagyméretű kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hankóczy Jenő utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    kátyú az út szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökvész út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogosokra is veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tölgyfa utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére