Megoldásra vár

Megcsonkított fa torzó (Vízművek lakótelep)

Néhány évvel ezelőtt megcsonkítottak egy fát, csak a törzsét meghagyva. Azóta ezt kell nézzük, nem szép látvány. Kérem az illetékest, távolítsa el a fa megmaradt részét. Köszönöm.

További egy év elteltével sem történt semmi.

Előzmény:
https://jarokelo.hu/66153

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 345 B/2

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/4611/1/2021/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk nyilvántartásában szerepe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Használhatatlan köztéri kondi gép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Maros utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Berend utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére