Megoldatlan

Kiszáradt fa

FRISSÍTÉS 2021.09.10.:

A III. kerület válasza:
"A 00088360 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a bejelentés rögzítése és a munka megrendelése valóban megtörtént. Fasorfenntartó partnerünk tájékoztatott, hogy a kifogásolt fa nem a jelzett Tímár utcában, hanem az Árpádfejedelem útján található.

Ez a terület teljes egészében fővárosi tulajdonú és kezelésű, ezért önkormányzatunk nem tud eljárni az ügyben.

A bejelentést illetékességből megküldtük a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatósági Főosztályára."

-----

Kiszaradt fa

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja 115

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma.
  • Törökvész Parkolás visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy szakembereink a fakivágást 2022. március 3-án elvégezték, a fa pótlását menetrendünk alapján egy éven belül tervezzük.
    Tisztelettel: BKM...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Tímár utca, 1036 Magyarország (47.53398081, 19.04420675, 16)"-ról "Budapest, Árpád fejedelem útja 115, 1036 Magyarország (47.53380659, 19.04410031, 17)"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiszaradt fa"-ról "FRISSÍTÉS 2021.09.10.: A III. kerület válasza: "A 00088360 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a bejelentés rögzítése és a munka megrendelése valóban megtörtént. Fasorfenntartó partnerünk tájékoztatott, hogy a kifogásolt fa nem a jelzett Tímár utcában, hanem az Árpádfejedelem útj...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    FŐKERT
  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFVK Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "BFVK Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00088360 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a bejelentés rögzítése és a munka megrendelése valóban megtörtént. Fasorfenntartó partnerünk tájékoztatott, ho
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letort nagy ag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fa tuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére