Válaszra vár

M3 bevezető szakasz

A Kacsóh Pongrác úti felüljáró alatt, előtte és utána van 4 keresztborda az M3 bevezetőn, mely a járműveket megüti.
Mindkét oldalon, tehát mindkét irányban.
Javítsák ki, szüntessék meg.

///a képek a környéket láttatják, közelit nem csináltam, azt hiszem ez érthető/

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, M3 bevezető

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyúk a felüljáró tetején

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Stefánia út / Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére