Megoldott

Elhagyott auto

Elhagyott auto, lakossági "panasszal", szabálytalanul leparkolva

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Matyó u. 1a

Hozzászólások

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Micsoda meglepetés, hogy a zavaró és szabálytalan helyet álló roncs helyén most nem roncsok parkolnak ugyanúgy rosszul... :D
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték! Cserébe még hárman a helyére parkoltak, félig a járdán állva szabálytalanul :) :)
  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta se történt semmi (csak egyre többen parkolnak mögé... Akkor nekik is szabad alapon) Valószínűleg a rendőrség tudna eljárni ez ügyben.
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Vigye innen a szarját, hogy valami helyi parkolhasson a helyére szintén szabálytalanul! :D
  • Soós Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos semmi változás, nagyon baleset veszélyes az Istenhegyi útról bekanyarodva :(
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 éve lejárt műszakis roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Vas Gereben utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Gaál József út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére