Megoldott

Elhagyott autó

Elég régen ott állhat a parkolási övezetben, foglalva a helyet. Kívül nincs rajta rendszám, a hátsó ablak mögött van egy.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor már csak annyi kérdésem lenne, hogy fizet-e parkolási díjat?
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Az önkormányzat válasza alapján ez az ügy megoldott.
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A gépjárműnek 2016-ig érvényes műszaki vizsgája van, a parkolásával semmilyen szabályt nem sért. A rendszáma a szélvédő mögött látható helyen van kitéve. Bűncselekmény miatt az autót ne...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    újraküldtem, ezúttal a kerületnek
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, jelentsék be újra, lassan 2 éve ott áll, és még váalszt sem kaptunk. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügyet újra küldjük. Megint. Hátha válaszolnak végre. Ha közben egyszer eltűnik az autó, azt kérem jelezzék.

    Köszönöm,
    admin
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez miért van megoldottra állítva? Még most is ott van.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    de aranyos autó
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyi történt, hogy visszakerültek a rendszámok, de még folyamatosan ott parkol, lehet, hogy bérlete van? Ez egy fizetős övezet, ha az illetékeseket nem zavarja, akkor hagyjuk...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő, újraküldtük a bejelentést.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is ott áll, kérem megoldatlanra tenni.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Endrődi Sándor utca (II. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Detrekő utca (II. kerület)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Közterületen álló elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Máriaremetei út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére