Válaszra vár

Lócitrom az Árpád hídi kerékpárúton

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő!

Afelől szeretnék érdeklődni, hogy esetleg nincs tudomásuk annak a személynek a kilétéről, akinek a lova rendszeres egy nagy adag lócitromot hagy a Árpád hídon átvezető kerékpárúton?

A tavaly tavasszal indult covid járvány kezdete óta járok be munkába kerékpárral minden nap az Árpád hídon keresztül és rendszeres bele lehet futni és kerülgetni sajnos azt a hatalmas kupacot.

Más nem jelezte önöknek ezt esetleg már? Ha megoldható lehetne ezt az illetékes önkormányzatnak jelezni? Gondolom, hogy valamilyen kamera felvételeken biztos látszódhat az esemény amikor a ló gazdája nem szedi fel a lova után a végterméket.

Előre is köszönöm a válaszukat.

Üdv,
Ignácz Tibor

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád híd

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését. A korábbiakban már érkezett hozzánk bejelentés az ügyben, tehát valóban visszatérő problémáról van. Munkatársaink, mikor szembesülnek a szennyeződéssel, let
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sártenger

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Biciklitároló 2.0

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Hányás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére