Válaszra vár

Szemétkupacok, összegányolt konténerek

Anonim Járókelő

A Göncz Árpád hídnál, az Agora tornyok melletti aluljáró mellett van 2 ismeretlen rendeltetésű konténer, mérhetetlenül lepusztult állapotban.
Mellette zsákokban és szétszórva a hulládék. Gaz, mocsok, pisi.

Kérnénk ezt rendbe szedni, ha a konténerek nem szolgálnak, akkor elbontani.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont

Hozzászólások

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "FŐKERT"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0021290-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00088205

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Margitsziget hulladékgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetesek hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Lendvay utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nincs elég kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére