Megoldott

Szemét a Damjanichon

VII kerület Damjanich utca 3 előtt a zöldsávban és a parkolóban több zsák sitt van kirakva.
Kérnék elszallitasukat

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 3

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00088203

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00088203 azonosítószámú, Budapest Damjanich u. 3. előt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lomok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott fotel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdöbbentő állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére