Megoldott

Szemét a Lövöldén

FRISSÍTÉS 2021.08.24.
VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata válasza:
A Lövölde tér Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonát képezi

---
A Lövölde tér 7ik kerületi oldalán egy kisebb szemét domb gyűlt össze.
Kérnék a terület megtisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Lövölde tér 2/a

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Gábor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltakarítva!
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Lövölde tér 7ik kerületi oldalán egy kisebb szemét domb gyűlt össze. Kérnék a terület megtisztítását."-ról "FRISSÍTÉS 2021.08.2...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00088202

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST—00088202 azonosítószámú, Budapest Lövölde tér 2/a előtt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lomok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott fotel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdöbbentő állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére