Megoldott

Megrongálódott kábelezés

Csepelen, a Táncsics Mihály utca 83. szám oldalán található ez a JCDecaux dupla plakát, melynek megsérült a kábelezése: a megvilágításáért felelős vezetékek leváltak a panel oldaláról, azok szabadon lógnak a ház falán. Kérjük a tisztelt szakembereket, gondoskodjanak a plakátjaik megfelelő állapotáról, rögzítsék megfelelően a vezetékeket, mely a megvilágításukhoz szükséges. Segítségüket előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Táncsics Mihály u. 83

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére