Megoldott

Csőtörés

A XVI. kerület Baross - Knézits sarkon állandó tócsa van a fekvőrendőrnél. Gondolom szivárog egy törött cső

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Baross u. 156b

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült, javítva.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Tibor!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 2...
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image003.jpg@01D21EFD.662537C0]

    Tisztelt Hölgyem, Uram!

    Köszönjük levelét! Bejelentését nyilvántartásunkban rögzítettük, az abban leírt hiba súlyossága alapján a kivizsgálást megkezdjük és várh
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tibor Hangyási bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére