Megoldott

Hiányzó tábla

Anonim Járókelő

Z150 eltárószerelvény jelzőtáblája hiányzik. Kérem pótlását, köszönöm!

280510390

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 47

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 88095 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XXI.,
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fővárosi Vízművek illetékessége.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiáll a földből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó jelzőtáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére