Megoldott

Szemét, szemét és szemét

VII kerület Damjanich utca 12 előtt (ENVI épülete) 3 nagyobb adag szemétkupac van.
Kérnék elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 12

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Gábor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvittek mindnet, köszi!
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00087969

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-- 00087969 azonosítószámú, Budapest Damjanich u. 12. el
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lomok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott fotel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdöbbentő állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére