Megoldott

Kibelezett hűtő

Kibelezett hűtő

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, 1402-Vágány utca-Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "kibelezett hütö"-ról "Kibelezett hűtő"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "kibelezett hütö"-ról "Kibelezett hűtő"-ra.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elvittèk, köszi
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csúszós utca - faeper

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumi a tűzcsapon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mályva utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére