Megerősítésre vár

Itt a járda, hol a járda?

FRISSÍTÉS 2021. 09. 06.

Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza:

…bejelentést a feladat ellátására jogosult szervhez
TOVÁBBÍTOM
A Járókelő Közhasznú Egyesület (budapest@jarokelo.hu) megkereséssel (AZONOSÍTÓ: JAROKELO-BUDAPEST-00087953) fordult a Ferencvárosi Polgármesteri Hivatal Közterület-felügyeleti Irodához, akik továbbították a bejelentést a Rendészeti Igazgatósághoz a X. kerület, Kőrösi Csoma Sándor út 2-4. szám alatt található járdaszakasszal és parkolóhelyekkel összefüggésben.
A Budapest Közút Zrt. hatáskörébe tartozik az üzemeltetésében lévő úthálózat, közúti hidak, felüljárók, gyalogos aluljárók, egyéb műtárgyak, valamint forgalomtechnikai létesítmények üzemeltetési és fenntartási feladataival kapcsolatos kivitelezési munkák elvégzése, valamint az ezekkel összefüggő panaszok kezelése.
Fentiekre tekintettel a megkeresést a szükséges intézkedések megtétele céljából elektronikus úton továbbítom a Budapest Közút Zrt.felé (budapestkozut@budapestkozut.hu).

----------------------

A fotó a Kápolna út - Liget tér - Kőrösi Csoma Sándor út hármasában készült.
- ha ez itt járda, akkor mit csinál rajta ennyi autó?
- ha ez itt járda, hogy került ki a "megállni tilos"????
- ha ez itt nem járda, akkor HOL VAN a járda?

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőrösi Csoma Sándor út 2-4

Hozzászólások

  • Biciklin Tekerek visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tisztelt Bejelentő!

    A Jarokelo.hu oldalra a Kőrösi Csoma S. út 2-4. sz. előtti aszfaltozott felület forgalmi rendjével kapcsolatban tett bejelentésére az alábbiakról tájékoztatjuk.
    A Kőrösi Csoma S.
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A fotó a Kápolna út - Liget tér - Kőrösi Csoma Sándor út hármasában készült. - ha ez itt járda, akkor mit csinál rajta ennyi autó? - ha ez itt járda, hogy került ki a "megállni tilos"???? - ha ez itt nem járda, akkor HOL VAN a járda?"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 09. 06. Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza: …beje...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Közterület-felügyeleti Iroda részére a tárgyban jelzett hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/3097-2/2021 ügyszámú levelünket.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ról "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ra.

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszín a X. kerületben, a Liget tér mellett van.
    Hogy kerültek képbe a IX. kerületi közteresek?
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére