Megoldott

Fedél kiáll a járdából

Anonim Járókelő

IX.Tagló utca 1 elött a Telekom fedele kiáll a járdából. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tagló u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rossz állapotú csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement Telekom fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére