Válaszra vár

Nem működik

Anonim Járókelő

Nem működik. Kérem javítsák meg! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Temesvári u. 2

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztősége!

    A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. nem üzemelt ivóvízkutakat, így a
    probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Műve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Fővárosi Vízművek
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00087910 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk a bejelentőt, hogy a kifogásolt csap a Fővárosi Vízművek tulajdonában és kezelésében van, önkormányzatunk nem tud az...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    De :)
    Válaszolni viszont a Vízművek sajnos nem szeret.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a kút nem a vízművekhez tartozik?
  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dinda Árpád
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mikoviny utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére