Megoldott

Elkopott kerékpárút burkolati jel

FRISSÍTÉS: 2022.03.30.
"Az úttesten újrafestették, a járdaszigeten nem! Ott nagyobb a probléma, a gyalogosok nem látják, hogy az egy kerékpárút. De a kerékpárosoknak sem világos, merre kéne menni."
----------------------
A Széna téren a 4-6-os villamosmegálló nyugati végén elkopott a kerékpárút burkolati jel. Itt állandó a gyalogos - bringás konfliktus, mert a gyalogosok nem veszik észre, hogy a bringaúton vannak. Piros felfestéssel és kellő számú kerékpár piktogrammal ez megszűnne.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széna tér

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem korrekt lett. Egy villanyoszlopot is kikaptak, már nincs útban.
  • Lenkei Péter visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, ha ez átépítésre kerül, ez nagyon jó hír! Akkor ez meg fog oldódni. A kátyúk is eltűnnek, azt már nem is írtam. Biztos jobb lesz, mint a mostani megoldás, nyomvonalvezetés, felfestés.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Észrevétele alapján megvizsgáltuk a Széna téren a kerékpáros útburkolati jeleket. A villamos peronon lévő jelzések és a piros aláfestés is csak kis mértékben kopott, a nyomvonal e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A Széna téren a 4-6-os villamosmegálló nyugati végén elkopott a kerékpárút burkolati jel. Itt állandó a gyalogos - bringás konfliktus, mert a gyalogosok nem veszik észre, hogy a bringaúton vannak. Piros felfestéssel és kellő számú kerékpár piktogrammal ez megszűnne."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.03.30. "Az útt...

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az úttesten újrafestették, a járdaszigeten nem! Ott nagyobb a probléma, a gyalogosok nem látják, hogy az egy kerékpárút. De a kerékpárosoknak sem világos, merre kéne menni.
  • Lenkei Péter visszajelzésére vár.

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A közúti részt újrafestették, de ami a legtöbb konfliktust okozza, a gyalogos/kerékpáros szétválasztás a járdaszigeten még várat magára.
  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves BP Közút, ez jó hír! Várom arra járó kerékpáros társaimmal együtt! Ma is egy nénike bottal a bringaúton szlalomozott, nem tudja, hogy ott tévelyeg, mert nem látszik.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Széna téri kerékpáros átvezetések felújítását a Margit körút burkolatjeleivel együtt előirányoztuk, melyre várhatóan még az idei fenntartási programunk keretein belül lesz lehet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetes pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyirányú utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Viktor Kovács
    Illetékes: Budapest Közút
    Felhévízi utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére