Megerősítésre vár

Megkopott postaláda

FRISSÍTÉS 2021. 12. 13.

Sajnos azóta is változatlan a helyzet.

----------------------
FRISSÍTÉS 2021. 09. 01.

Magyar Posta Zrt. válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a Budapest 03 Szépvölgyi út 97. címen található eszköz javításra kerül.

----------------------

Ez a Zöldlomb utca és Szépvölgyi út találkozásánál lévő körforgalom mellett található szép formájú kis postaláda sokkal szebben tündökölne, ha nem lenne róla lekopva a festék. Kérem szépen az illetékeseket a munka elvégzésére. A segítségüket pedig előzetesen is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szépvölgyi út 97

Hozzászólások

  • Tóth János visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Ez a Zöldlomb utca és Szépvölgyi út találkozásánál lévő körforgalom mellett található szép formájú kis postaláda sokkal szebben tündökölne, ha nem lenne róla lekopva a festék. Kérem szépen az illetékeseket a munka elvégzésére. A segítségüket pedig előzetesen is nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 12. ...

  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos azóta is változatlan a helyzet.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták azóta?
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    5
    Kiegészítésre vár
    5

    Rozsdás postaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Posta
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem mutatja az időt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Tavasz u. 7. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    4
    Kiegészítésre vár
    4

    Kidőlt szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére