Válaszra vár

AGORA előtti szemét

Göncz Árpád városközpontban az AGORA irodaház előtt a jelenlegi metrópótló autóbusz megállója és a környező zöld területek tele vannak dobálva szeméttel, a megálló úszik a cigaretta csikkektől, a gaz le van kaszálva de elszállítva nincs. Kérem rakják rendbe a megállót és a környezetet. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 118

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "FŐKERT"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0020361-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00087774

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szűcs Dániel Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid egy része megsérült, emiatt nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenet...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Margitsziget hulladékgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Hajós Alfréd sétány (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetesek hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Lendvay utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére