Megoldott

Elfordult tábla

Elfordult a 30-as övezetet jelző tábla, így aztán mindenki 50-nel mehet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 79

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már meg is oldódott.
    Köszönjük!
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére