Megoldott

Veszèlyesen az ùtra belògò tàbla

Veszèlyesen az ùtra belògò tàbla

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kaszásdűlő H

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    megcsinálták, köszi
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla oszlopának helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kerékpárút tábla a földön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére