Válaszra vár

Kutyafuttató leromlóban

Frissítés 2022.05.22.

Bejelentő hozzászólása:
A libikókát valamikor megjavították, a platformos rész ugyanúgy fest, mint a bejelentéskor.

——————————-

Kicsit szegényes, de legalább van.
Jó lenne, ha minden jó lenne.
De sajnos két eszköz is törött, hiányos.
Kérjük a javítást.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikás Park Kutyafuttató

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2022.05.21. ——————————- Kicsit szegényes, de legalább van. Jó lenne, ha minden jó lenne. De sajnos két eszköz is törött, hiányos. Kérjük a javítást."-ról "Frissítés 2022.05.22. Bejelentő hozzászólása: A libikókát valamikor megjavították, a platformos rész ugyanúgy fest, mint a beje...

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "Kicsit szegényes, de legalább van. Jó lenne, ha minden jó lenne. De sajnos két eszköz is törött, hiányos. Kérjük a javítást."-ról "Frissítés 2022.05.21. ——————————- Kicsit szegényes, de legalább van. Jó lenne, ha minden jó lenne. De sajnos két eszköz is törött, hiányos. Kérjük a javítást."-ra.

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A libikókát valamikor megjavították, a platformos rész ugyanúgy fest, mint a bejelentéskor.
  • Kádár Viktor visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. szeptember 1., szerda 18:24
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a másik, a kisebb kutyáknak való futtató sincs különb állapotban.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitakart utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére