Megoldott

Kidobott szemetes zsàkok

Kidobott szemetes zsàkok

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett területről a hulladékot a Közszolgáltató Zrt. elszállíttatta. Felelőtlen emberi magatartásból adódó többlet költség összege 2020. évben 78 891. eFt. volt, ame
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Terrárium és kiszabadult kígyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megtelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letörött faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Tomori utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére