Megoldott

felborult tàbla

felborult tàbla

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hősök tere M

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    helyère raktàk a tàblàt. köszi
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Klára!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, csatolj olyan kép(ek)et, amelyen a probléma környezete is könnyen beazonosít
    ...
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Sajnálatos módon a közölt adatok nem elegendőek a hibacím beazonosításához. Kérjük a bejelentés pontosítását, hogy a szükséges intézkedést megtehessük
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére