Megoldott

Két veszélyes akadály a kerékpárúton

Tisztelt Járókelő!
A Hungária krt, Salgótarjáni út kereszteződésében, a bicikliúton két akadály veszélyezteti a kerékpárosok közlekedését. A villamossín szélén fel van púposodva az aszfalt, pont az út közepén, ahol legvalószínűbb, hogy keresztülhalad a kerék. Nagy sebességgel ráhajtva elkerülhetetlen a nagy esés. Néhány tíz méterrel arrébb egy megsüllyedt akna jelent veszélyt, ami terelőoszloppal meg van ugyan jelölve, de ez is pont középre esik, még kerülni sem lehet. Ráadásul sötétben szerintem egyik sem látható. Sürgős javítást igényelne.

Probléma helyszíne
Budapest Hidegkuti Nándor Stadion

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindkettő megoldva.
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére