Megoldott

Megállni tilosban parkolás

Tisztelt Illetékes!

Az Állatkert előtt mindkét irányban van egy megállni tilos (kivéve autóbusz) táblakombináció. A közös mindkettőben az, hogy mindkettőt ugyanúgy hagyják figyelmen kívül az autósok. Kérem, szíveskedjenek a tábláknak érvényt szerezni, vagy ha feleslegesen vannak kint, akkor kérem, intézkedjenek az eltávolításukról.

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Főkapu

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Park(oló)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Parkoló autók elállják a BUBI állomást

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0501-Szent István körút - Vígszínház (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére